پنل ارسال پیامک : خانه

در حال بارگزاری

FAQ

پرسش وپاسخ

برای دریافت پنل کافیست وارد لینک "خرید پنل " شوید و بعد از پر کردن فیلدها و تایید قوانین پنل شخصی شما فعال میشود و حال هر زمان که مایل بودید میتوانید وارد سایت شده با کلیک بر روی گزینه "ورود به پنل" کلیلک نمایید و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل شوید.

به محض ورورد به پنل میتوانید با دانلود کردن راهنمای تصویری پنل از جزییات نحوه استفاده از آن آگاه شوید ، همچنین در صفحه مربوط به هر ماژول به صورت مختصر اطلاعات کلی راجع به آن ابزار آورده شده است . در ادامه در صورت وجود هرگونه ابهام در نحوه استفاده از سامانه میتوانید با متصل شده به پشتیبانان شرکت در چت آنلاین راهنمایی کاملی را دریافت نمایید.
رسانه سوم به گونه ای طراحی شده است که مشتریان در ابتدا یک نرم افزار پایه به صورت رایگان دریافت میکنند و در ادامه بر اساس نیاز خود به ماژول ها و ابزارهای گوناگون وارد بخش توسعه پنل میشوند و پس از پرداخت وجه مربوطه ، آن را بلافاصله فعال و استفاده میکنند . این نرم افزار به صورت یکپارچه میباشد و نیازی به خرید یکجای تمام ابزارها نمیباشد.

مشتریان ما میتوانند هم به صورت پرداخت کارت به کارت و یا واریز به حساب اکانت خود را شارژ نمایید به این صورت که پس از واریز اطلاعات مربوط به پرداخت را در داخل بخش مالی پنل خود ثبت مینماید تا توسط پشتیبانان شرکت تایید شود و یا در صورت نیاز به شارژ در لحظه و سریع میتوانند از پرداخت آنلاین استفاده کرده و آنی پنل را شارژ نمایند و یا خدمات مربوطه را دریافت نمایند.

بله ، سامانه رسانه سوم با در اختیار داشتن بانکهای جامع و کامل به نیاز تمام مشتریان خود را در کل کشور و در صنوف مختلف توجه دارد. این سامانه مجهز به بانک تلفن همراه اول و ایرانسل کل کشور به تفکیک شهرستان میباشد و همچنین بانک کدپستی کل کشور را با جزییات دقیق داراست. علاوه بر بانک های عمومی ، بانکهای اصناف و مشاغل کل کشور که بالغ بر 1 میلیون شماره موبایل به تفکیک صنوف مختلف میباشد را در اختیار مشترکین قرار میدهد.
  • همچنین بانک همراه اول کشوری به تفکیک جنسیت ، سن و منطقه در اختیار کاربران میباشد.
  • 1. شاید با دیدن تعرفه ها این سوال برایتان پیش آید که چرا قیمت ارسال SMS با استفاده از GSMمودم ارزانتر از قیمت ارسال SMS از طریق اینترنت است؟ برای اطلاع از پاسخ خود به مطالب زیر دقت کنید:
  • 2 - ارسال SMS بوسیله GSM مودم بسیار زمان بر می باشد بعنوان مثال ارسال 10 هزار SMSبوسیله GSM مودم 20 ساعت زمان خواهد برد ، در حالیکه ارسال همین مقدار SMS بوسیلهاینترنت در 10 دقیقه انجام می پذیرد!
  • 3 - برخی از نرم افزارهای سازگار با GSM مودم شما امکاناتی از قبیل ارسال SMSفارسی ، ارسال SMS های چند پارتی و ارسال با نام تجاری و دریافت SMS را نخواهید داشت در حالیکه در ارسال SMS از طریق اینترنت همه امکانات فوق در اختیار شما قرار خواهد داشت جی اس ام یک روش مبتدی و بدون بازدهی و حتی ضرر رسان هم هست.
  • 5 - از آنجا که ارسال SMS بوسیله GSM مودم معمولا بصورت ارسال به لیستی از شماره موبایلهای رندوم و بر اساس پیش شماره های مورد نظر شما انجام می شود و چون برخی از پیش شماره ها در بین چند شهر مشترک می باشد لذا ارسال SMS به این شیوه برای تبلیغات محلی (شهری) مناسب نیست.
  • 6 - سیم کارتهای مربوط به اپراتورهای ایران دارای محدودیت ارسال SMS در روز می باشند و با هیچ سیم کارتی نمی توان بیش از 1500 پیامک در روز ارسال کرد . لذا ارسال از طریقGSM مودم محدود به روزانه 1500 عدد می باشد در حالیکه ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت دارای هیچگونه محدودیتی در روز نمی باشد .

در هنگام استفاده از سامانه در صورت بروز هر ابهای میتوانید بلافاصله با ورود به صفحه چت آنلاین در مورد مشکل خود با پشتیبانان صحبت کرده و از آنها راهنمایی بخواهید. همچنین در صورت نیاز به ارسال درخواست خود میبایست سوالات و ابهامات را به آدرس ایمیل بخش پشتیبانی (support@tctt.ir) ارسال کرده و حداکثر طی 24 ساعت پاسخ خود را دریافت نمایند.