پنل ارسال پیامک : خانه

در حال بارگزاری

مزایای دریافت نمایندگی تیزر

از کجا فعالیت اقتصادی را شروع کنیم ؟

سرویس تیزر تمام زیر ساخت های مورد نیاز برای مدیریت یک کسب و کار مستقل رو در اختیار نمایندگان قرار میدهد. فقط کافیه در سایت تیزر ثبت نام کنید و پس از مشاوره کارشناسان ما کار رو شروع کنید. تلاش کردیم تا هم از لحاظ فنی و هم تعرفه خدمات بهترین موقعیت رو برای نمایندگان ایجاد کنیم.

فروش شما را تضمین میکنیم .

ما پشتیبانی ویژه ای از نمایندگان خود خواهیم داشت . علاوه بر مشتریانی که نمایندگان جذب میکنند ، شرکت نیز مشتریانی را در محدوده ی فعالیت نماینده به او پیشنهاد و یا مدیریت پنل را در اختیار وی میگذارد. بنابراین درآمد خوبی برای نمایندگان پیش بینی میشود.

به چه شرکتی اعتماد کنیم ؟ نکته دیگری که در بازاریابی این قبیل سامانه ها باید مد نظر داشته باشیم ، شروع فعالیت با یک شرکت معتبر و متخصص میباشد تا بتوان به مرور زمان و ارتقای دانش فنی در نرم افزار های ارسال پیامک و افزایش تعداد مشتریان ، پاسخگویی بهتری داشت. بدون شک هر شرکتی برای افزایش میزان فروش و افزایش سهم خود در بازار میبایست بستری مناسب و پر سود را برای نمایندگان فروش خود آماده سازد تا ضمن جذب اعتماد آنها کسب و کار خود را رونق دهد.

ثبت نام خود را تکمیل کنید . برای سهولت ثبت نام و سرعت گرفتن فعالیت نمایندگان ، به محض واریز مبلغ و ثبت نام در سامانه ، پنل نمایندگی فعال میشود و میتوان از همان روز فعالیت اقتصادی را آغاز کرد . پس همین الان با مراجعه به صفحه ثبت نام ، در کمتر از 3 دقیقه نمایندگی خود را ثبت کنید .

نگران یادگیری نحوه کار با سامانه خود نباشید . همکاران ما در بخش پشتیبانی فایل های راهنمای کاربری سامانه را برای شما ارسال میکنند تا هیچ ابهامی در کار با پنل نمایندگی نداشته باشید . باز هم نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟ از اینجا وارد چت آنلاین شوید و با همکاران ما گفتگو کنید .

در رسانه سوم سود شما محفوظ است رسانه سوم هم در همین راستا شرایط ویژه و استثنایی را برای فروش هرچه بهتر نمایندگان فراهم کرده تا هم از نظر نرم افزاری و امکانات ارسال و دریافت ابزارهای کاملی داشته باشند و هم از بعد بازاریابی بتوانند حاشیه سود 100% را در فروش خدمات کسب کنند. همچنین تعرفه پیامک و شماره اختصاصی به گونه تعین شده است که نمایندگان بتوانند رقابت قدرتمندی با شرکت های همکار داشته باشند .

چگونه بازاریابی سامانه ارسال پیامک را انجام دهیم ؟ از آنجا که هدف ما در رسانه سوم ارائه خدمات به اقشار و صنوف مختلف میباشد ابزارهای کارامد و متنوعی را تولید به به مرحله ی بهره بردار رسانده ایم تا نمایندگان ما بتوانند در سراسر کشور ، بسته به نیازهای گوناگون ، اقدام به فروش سامانه نمایند . حال نحوه معرفی و اقنا کردن مشتریان امری است که بخشی از آن از طریق آموزش به نماینده منتقل و بخشی دیگر به صورت تجربی حاصل میشود . ما وظیفه داریم جهت مدیریت بهتر بازار ، نرم افزار قدرتمندی تولید کنیم و نمایندگان با استفاده از انواع روشهای تبلیغاتی بنگاه اقتصادی خود را فعال کنند .نگاه دکتر فیلیپ کاتلر “Dr. Philip Kotler” به فروش و بازاریابی جالب توجه است:
"مفهوم فروش از برون به بیرون می نگرد. زاویه نگرش فروش از سطح مرکز تولیدی و کارخانه آغاز می شود. در اینجا به تولید و محصول توجه نشان داده می شود. مدیریت ممکن است برای فروش کالا یا خدمت تصمیم به بازاریابی و تبلیغ برای محصول بگیرد. می بینیم که برای کالا یا خدمت تولید شده برنامه ریزی صورت می گیرد و تلاش برای یافتن مشتری آغاز می گردد. به نظر می رسد هزینه بسیاری برای فروش محصول و تبلیغات صورت پذیرد. اما بازاریابی به گونه دیگری می نگرد. مفهوم بازاریابی دارای نگرشی از بیرون به درون است. مدیریت ابتدا به شناخت بازار هدف و نیاز افراد می پردازد. تلاش می شود که تعریف مشخصی برای خواست مشتری بدست آید. بدین ترتیب رضایت و مطلوبیت مشتری با کالا یا خدمتی که او خواهان آن است، فراهم می شود. مدیریت در این شرایط به خوبی می داند که با تامین نیازها و خواستهای مشتری است که اهدافی همچون کسب سود حاصل خواهد شد. بر طبق این تعریف باید پیش از تولید کالا یا خدمت به بازاریابی اندیشید. در واقع فرایند بازاریابی از زمانی آغاز می شود که به نیازهای مشتری رسیدگی شود. هرگاه محصولی بدین شکل طراحی و ساخته شد، آنگاه مساله فروش نمود پیدا خواهد کرد. به نظر می رسد با شناخت جدیدی که از بازاریابی بدست آمد، باید نسبت به تولید کالا یا خدمت به گونه دیگری اندیشید. یافتن مشتری برای محصولی که نیازهای بازارهدف در آن رعایت نشده، تصور مناسبی نیست. هنر بازاریابی در آن است که محصولی تولید شود که مشتری خواهان آن است. در واقع باید نسبت به محصولی که بازار هدف نیاز دارد، توجه کرد و نه فروش آن کالا یا خدمتی که هم اکنون در دست تولید است.